Reklama

Zabójstwo w Modelu: psychiatrzy przebadają mordercę [aktualizacja]

Opublikowano:
Autor:

Zabójstwo w Modelu: psychiatrzy przebadają mordercę [aktualizacja] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj Sąd Rejonowy w Gostyninie zdecydował o zastosowaniu 3-miesięcznego aresztu wobec Ireneusza S., mężczyzny który w sobotę zabił siekierą swoich rodziców. Morderca usłyszał już zarzuty podwójnego zabójstwa, za co grozi mu do 15 lat więzienia. Jeśli jednak okaże się, że jest poczytalny, może usłyszeć wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Gostyninie zdecydował o zastosowaniu 3-miesięcznego aresztu wobec Ireneusza S., mężczyzny który w sobotę zabił siekierą swoich rodziców. Morderca usłyszał już zarzuty podwójnego zabójstwa, za co grozi mu do 15 lat więzienia. Jeśli jednak okaże się, że jest poczytalny, może usłyszeć wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, ze do zbrodni doszło w sobotę rano w miejscowości Model (gmina Pacyna). W trakcie zatrzymania, Ireneusz S. był trzeźwy, nie stawiał oporu. Wczoraj usłyszał zarzut morderstwa ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi mu do 15 lat więzienia.. Póki co podejrzany nie przyznaje się do winy, tłumacząc, że niczego nie pamięta. Okolicznościami łagodzącymi mogą okazać się problemy psychiczne zatrzymanego, dlatego też w najbliższym czasie Ireneusz S. zostanie przebadany przez biegłych psychiatrów. Badania mają odpowiedzieć na pytanie, czy podejrzany w chwili dokonania zbrodni był osobą poczytalną. Jeśli tak - za kratkami może spędzić resztę życia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE