Reklama

Zaczął się nabór do policji w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Zaczął się nabór do policji w Gostyninie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja szuka kandydatów o nieposzlakowanej opinii, którzy czują potrzebę pełnienia obowiązków w służbie mieszkańcom.

Policja szuka kandydatów o nieposzlakowanej opinii, którzy czują potrzebę pełnienia obowiązków w służbie mieszkańcom.

- Na wszystkich kandydatów czeka trudna i odpowiedzialna służba, pełna wyzwań,  których nie zapewni żadna inna praca w cywilu. Posada, która daje stabilizację, przyzwoite zarobki, możliwość awansu oraz prawo do wcześniejszej emerytury – mówi podkom. Dorota Słomkowska. - Szukamy osób, które są obywatelami Polski  o nieposzlakowanej opinii, nie były karane i korzystają z pełni praw publicznych, posiadają co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych. Ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Osoby zainteresowane podjęciem służby w policji mogą składać dokumenty do zespołu kadr i szkolenia KPP, mieszczącym się w Gostyninie przy ul. 3 Maja 17.

Rekrutacja wymaga pisemnego podania o przyjęcie do służby w policji skierowane do komendanta wojewódzkiego policji zs. w Radomiu. Ponadto potrzebny jest wypełniony kwestionariusz osobowy, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, a w przypadku wystawienia tych dokumentów w językach obcych – ich tłumaczenie. Będzie też potrzebna kserokopia dowodu osobistego, prawo jazdy oraz książeczka wojskowa, jeżeli kandydat do służby jest objęty ewidencją wojskową.

Opcjonalnie złożyć można kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy, jeżeli wcześniej kandydat pozostawał w stosunku pracy lub w służbie.

- Jeśli świadomość, że ktoś może czekać na twoją pomoc, motywuje cię do działania - zostań gostynińskim policjantem. Kogoś takiego właśnie potrzebujemy. Dziś policja to profesjonalna i w pełni przygotowana formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi - uzupełnia Słomkowska.

Rozpoczęcie procedury rekrutacji ogłasza również komendant wojewódzki policji z siedzibą w Radomiu do służby w policji na terenie województwa mazowieckiego.

Planowane przyjęcia do służby w 2018 roku to: 24 września 2018 r. (55 osób) oraz 27 grudnia 2018 r. (80 osób) w następujących jednostkach:  Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Płocku, Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Radomiu, a także Komendach Miejskich Policji w: Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach oraz  Komendach Powiatowych Policji w: Białobrzegach, Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie.

Więcej szczegółów tutaj 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE