Reklama

Zadźgał swoją konkubinę! Zabójca w rękach policji

Opublikowano:
Autor:

Zadźgał swoją konkubinę! Zabójca w rękach policji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińscy policjanci zatrzymali 64-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo swojej konkubiny. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Gostyninie mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Gostynińscy policjanci zatrzymali 64-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo swojej konkubiny. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Gostyninie mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W czwartkowe popołudnie dyżurny gostynińskiej policji otrzymał zgłoszenie o zgonie 52-letniej kobiety w miejscowości Rybne (gmina Gostynin). Na miejscu policjanci ustalili, że zmarła posiada ranę kłutą klatki piersiowej. Do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia został zatrzymany nietrzeźwy 64-letni konkubent denatki. W toku dalszych czynności ustalono, że kobieta zmarła od rany nożem zadanej przez konkubenta. Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu za zabójstwo. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za zabójstwo grozi kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE