Reklama

Zaginął Dariusz Olobry

Opublikowano:
Autor:

Zaginął Dariusz Olobry - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Dariusza Olobry, lat 43, zamieszkały gminę Sanniki.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Dariusza Olobry, lat 43, zamieszkały gminę Sanniki.

W dniu 17.11.2020r., ojciec zaginionego zgłosił zaginięcie Dariusza Olobry, w następujących okolicznościach: od połowy października 2020 roku mężczyzna zerwał kontakt telefoniczny z dziećmi. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu i miejsce jego pobytu nie jest znane. Z dokonanych ustaleń wynika, że zaginiony przebywa na terenie Kutna.  

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 40 lat, wzrost ok. 160 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie, czarne, widoczne braki w uzębieniu, blizna nad okiem.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 47 70 532 22 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel. 997 lub 112

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE