Reklama

Reklama

Zaginęła Wioletta Frątczak

Opublikowano: 27 października 2020 15:49
Autor: J.C

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Wioletty Frątczak, zamieszkała gminę Gostynin.

Reklama

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Wioletty Frątczak, zamieszkała gminę Gostynin.

Zaginiona  w dniu 19 października wyszła z miejsca zamieszkania z zamiarem udania się do miejsca pracy gdzie nie dotarła. Do dnia dzisiejszego nie nawiązała żadnego kontaktu. Miejsce jej pobytu nie jest znane. 

Rysopis: wiek z wyglądu około 49 lat, wzrost ok. 154 cm, szczupła sylwetka, waga 45 kg, włosy krótkie w odcieniu jasny – blond, oczy piwne, nos normalny - prosty, uszy średnie - przylegające, uzębienie – sztuczna szczęka.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 47 70 532 22 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel. 997 lub 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.