Reklama

Zagrają dla Amelki

Opublikowano:
Autor:

Zagrają dla Amelki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chyba żadnemu z mieszkańców Gostynina nie trzeba przedstawiać poważnie chorej, trzyletniej Amelki Borkowskiej. W pomoc dla małej dziewczynki angażuje się coraz więcej osób i instytucji, a już w najbliższą niedzielę w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbędzie się dla niej wielka akcja charytatywna.

Chyba żadnemu z mieszkańców Gostynina nie trzeba przedstawiać poważnie chorej, trzyletniej Amelki Borkowskiej. W pomoc dla małej dziewczynki angażuje się coraz więcej osób i instytucji, a już w najbliższą niedzielę w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbędzie się dla niej wielka akcja charytatywna.

Dzięki zabiegom przeszczepu komórek  macierzystych, których zadaniem jest przejęcie funkcji niedotlenionych komórek mózgu, istnieje szansa na poprawę stanu zdrowia dziewczynki. Koszt leczenia komórkami macierzystymi to ponad 60 tys złotych. Aby wesprzeć rodziców małej Amelki, już w najbliższą niedzielę o godzinie 14 w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbędzie się akcja charytatywna, którą poprowadzi patron honorowy wydarzenia burmistrz Paweł Kalinowski. Na akcji pojawi się wiele ciekawych rzeczy do wylicytowania, wśród których znajdziemy m.in. wycieczkę górską, lot paralotnią z mistrzem świata, vouchery na sesję fotograficzną, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, kolację dla dwóch osób, czy gadgety sportowe z autografami. Podczas wydarzenia na scenie w MCK pojawi się m. in. grupa teatralna z Płocka oraz piosenkarka Patrycja Malinowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE