Reklama

Zagrali dla Amelki, zebrano ponad tysiąc złotych!

Opublikowano:
Autor:

Zagrali dla Amelki, zebrano ponad tysiąc złotych! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na stadionie w Gostyninie odbył się turniej charytatywny dla Amelki Borkowskiej. Zbiórka pieniędzy rozpoczęła się już o godz. 9.30. W trakcie turnieju zebrano 1395,30 złotych.

Wczoraj na stadionie w Gostyninie odbył się turniej charytatywny dla Amelki Borkowskiej. Zbiórka pieniędzy rozpoczęła się już o godz. 9.30. W trakcie turnieju zebrano 1395,30 złotych.

W ramach akcji, na stadionie przy ul. Sportowej rozegrany został turniej piłkarski. Oprócz zawodów sportowych na przybyłych gości czekała wata cukrowa, kiełbasa z grilla, dmuchańce oraz możliwość dokładnego obejrzenia wozu strażackiego. W trakcie wydarzenia na stadionie pojawili się motocykliści.

Amelka Borkowska choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce i Epilepsję.Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji i terapii ruchowej jesteśmy w stanie zminimalizować MPD. Dziewczynka w w wyniku choroby nie siedzi samodzielnie i nie chodzi, lecz jest bardzo pogodną i radosną dziewczynką, która potrzebuje pomocy. Dzięki rehabilitacji ma szanse na swoje pierwsze kroki. Dzisiaj na profilu społecznościowym poświęconym Amelce zostanie wystawiona na licytację koszulka z autografami reprezentacji w piłce ulicznej.

Wyniki zawodów:

1. Chłopaki do wzięcia

2. Boca Senior

3. Batek Team

4. Rutecco

5. Przemo Gostynin

6. Motocykliści Gostynin

Najlepszym bramkarzem turnieju został Gabriel Dubielak, natomiast najwięcej bramek podczas wczorajszego turnieju zdobył Mateusz Olszewski.

Impreza odbyła się pod patronatem przewodniczącego Komisji Edukacji Michała Bartosiaka. Organizaotrem był Daniel Cierpikowski. puchary ufundował przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki, zaś sponsorami imprezy byli: Agnieszka Korajczyk-Szyperska i Konrad Szyperski, Tęczowo Fabryka Zabawy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE