Reklama

Zagrali ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Opublikowano:
Autor:

Zagrali ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę salę kolumnową Zamku Gostynińskiego wypełniły dźwięki muzyki w wykonaniu Leszka Czajkowskiego i Pawła Piekarczyka. Koncert zatytułowany był ,,Żołnierze Niezłomni Podziemna Armia Powraca" i odbył się w ramach cyklicznego wydarzenia ,,Przystanek historia" realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jakuba z Gostynina.

W niedzielę salę kolumnową Zamku Gostynińskiego wypełniły dźwięki muzyki w wykonaniu Leszka Czajkowskiego i Pawła Piekarczyka. Koncert zatytułowany był ,,Żołnierze Niezłomni Podziemna Armia Powraca" i odbył się w ramach cyklicznego wydarzenia ,,Przystanek historia" realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jakuba z Gostynina.

Współorganizatorami wydarzenia był Klub Gazety Polskiej z przewodniczącą Anną Orzeszek - Borkowską, Prawo i Sprawiedliwość Gostynin, jak również Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski.

Tego dnia nie zabrakło wśród zebranych nie tylko kombatantów, członków Stowarzyszenia Pro Patria z Dobrzykowa, ale również Senatora RP Marka Martynowskiego, który jest inicjatorem wielu wydarzeń mających na celu uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych. Koncert odbył się w otoczeniu wyjątkowej wystawy przedstawiającej sylwetki Żołnierzy Wyklętych.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE