Reklama

Zamek będzie miał muzeum i galerię

Opublikowano:
Autor:

Zamek będzie miał muzeum i galerię - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niebawem historia Gostynina oraz jego mieszkańców stanie się bardziej przejrzysta i namacalna. W gostynińskim Zamku powstanie bowiem sala poświęcona gostynińskiej historii i sztuce.

Już niebawem historia Gostynina oraz jego mieszkańców stanie się bardziej przejrzysta i namacalna. W gostynińskim Zamku powstanie bowiem sala poświęcona gostynińskiej historii i sztuce.

Zrealizowanie przedsięwzięcia możliwe jest dzięki głosom oddanym przez gostyninian w ramach Budżetu Obywatelskiego. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w naszym mieście, w którym każdy będzie mógł poznać Gostynin – jego mieszkańców i ich historię. 

- Utworzenie Muzeum i Galerii bardzo mnie cieszy; dzięki funkcjonującemu już Punktowi Informacji Turystycznej jest to kolejne realne działanie służące promocji naszego miasta - przekonuje prezes Zamku, Paweł Gostyński - Chcielibyśmy, by Muzeum i Galeria opierały się na ciekawie eksponatach, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie lub wypożyczenie do Zamku Gostynińskiego pamiątek, zdjęć, dokumentów, które wzbogacą wystawę - dodaje prezes.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE