Reklama

Zamek dołączył do programu Gostynińskiej Karty Seniora

Opublikowano:
Autor:

Zamek dołączył do programu Gostynińskiej Karty Seniora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Program „Gostynińska Karta Seniora” ma nowego partnera. Jest nią Agencja Rozwoju i Promocji „Zamek”, która od teraz daje seniorom możliwość skorzystania z 5 % rabatu na organizację uroczystości okolicznościowych, wynajem sali, catering i usługi hotelowe.

Program ?Gostynińska Karta Seniora? ma nowego partnera. Jest nią Agencja Rozwoju i Promocji ?Zamek?, która od teraz daje seniorom możliwość skorzystania z 5 % rabatu na organizację uroczystości okolicznościowych, wynajem sali, catering i usługi hotelowe.

„Gostynińska Karta Seniora” ma na celu podniesienie poziomu aktywności i sprawności seniorów poprzez zwiększenie dostępności do dóbr kultury, zachęcenie do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Adresowana jest do mieszkańców miasta Gostynina, którzy ukończyli 60 rok życia, więc Szanowni Państwo serdecznie zachęcamy do korzystania z ofert 12 naszych partnerów. 

Jeśli nie macie Państwo jeszcze Karty – to nic straconego! Zachęcamy do wyrobienia, które jest bardzo proste…. Wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Gostynina oraz okazać aktualny dokument potwierdzający tożsamość i wiek osoby (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport)

Wszystkie informacje odnośnie Programu "Gostynińska Karta Seniora" uzyskacie Państwo w Urzędzie Miasta Gostynina lub na naszej stronie internetowej w zakładce "Dla Mieszkańców" --> Gostynińska Karta Seniora lub bezpośrednio pod adresem: https://www.gostynin.pl/531,gostyninska-karta-seniora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE