Reklama

Zaproszenie do biegania. Całymi rodzinami

Opublikowano:
Autor:

Zaproszenie do biegania. Całymi rodzinami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Latino Cafe zaprasza do akcji „Aktywna rodzina razem”, która skierowana jest doi całych rodzin wraz z dziećmi, seniorami, a nawet ze zwierzakami, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Latino Cafe zaprasza do akcji „Aktywna rodzina razem”, która skierowana jest doi całych rodzin wraz z dziećmi, seniorami, a nawet ze zwierzakami, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Pomysłodawcy mają nadzieję, że uda im się do wspólnego biegania zachęcić całe rodziny. Nawet te wielopokoleniowe. Zapewniają przy tym, że tempo biegu dostosowane będzie do możliwości najmłodszych i najstarszych uczestników spotkań. 

– Biorąc udział w biegu, zaszczepiamy sportowego bakcyla w naszych milusińskich – zachęcają organizatorzy. – Będziemy czekać na chętnych i odważnych biegaczy bez względu na warunki atmosferyczne.


Pierwszy bieg zaplanowany został na wtorek 17 kwietnia. Chętni ruszą o godzinie 17.30 z ulicy 18 Stycznia (przy światłach na obwodnicy) i ruszą w kierunku Zalesia. Spotkania miłośników biegania odbywać się będą w każdy wtorek i każdy czwartek o godzinie 17.30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE