Reklama

Zastępca komendanta odwołany

Opublikowano:
Autor:

Zastępca komendanta odwołany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komendant gostynińskiej policji stracił dotychczasowego zastępcę. Od 1 października mł. insp. Marek Czarnecki jest do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu, a od nowego roku przechodzi na emeryturę. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że obecnie pełni obowiązki w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.

Komendant gostynińskiej policji stracił dotychczasowego zastępcę. Od 1 października mł. insp. Marek Czarnecki jest do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu, a od nowego roku przechodzi na emeryturę. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że obecnie pełni obowiązki w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.

Marek Czarnecki funkcję zastępcy komendanta KPP w Gostyninie pełnił od 20 czerwca 2014 roku. Służbę w policji rozpoczął w w Płońsku w 1991 roku. Od 1997 roku związany był z Komendą Miejską Policji w Płocku, gdzie pracował w różnych wydziałach m.in. kryminalnym, prewencji oraz sztabie policji. W 1999 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, a od 2010 roku był Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Płocku.

Przypomnijmy, że w 2 tygodnie temu kontrolę w gostynińskiej komendzie przeprowadziło Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji, prześwietlone zostały wówczas także działania Marka Czarneckiego. O tej sprawie pisaliśmy tutaj

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE