Reklama

Zatrzymani na kradzieży w Okrąglakach

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymani na kradzieży w Okrąglakach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku cztery osoby, w tym kobietę, którzy kradli elementy metalowe i przewody instalacji elektrycznej z budynku byłego ośrodka wypoczynkowego w Miałkówku. Wszystkim sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Gostynińscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku cztery osoby, w tym kobietę, którzy kradli elementy metalowe i przewody instalacji elektrycznej z budynku byłego ośrodka wypoczynkowego w Miałkówku. Wszystkim sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło około godziny 5 w nocy z wtorku na środę (18/19.07.). Dyżurny gostynińskiej Policji został zaalarmowany przez obywateli, że na terenie byłego ośrodka wypoczynkowego w Miałkówku przebywają osoby, które niszczą budynek. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci, którzy zauważyli uciekającą w kierunku samochodu kobietę, a następnie w trakcie penetracji budynków i terenu ośrodka zatrzymali również 3 mężczyzn. Okazało się, że 42,28 i 26-letni mężczyźni i 44-latka są mieszkańcami Płocka i powiatu płockiego. Zarówno przy zatrzymanych, jak i w pojeździe, którym chciała odjechać kobieta, funkcjonariusze znaleźli narzędzia do cięcia oraz skradzione i przygotowane do wywiezienia elementy metalowe, przewody instalacji elektrycznej i telekomunikacyjnej. Cała czwórka została zatrzymana i przewieziona do gostynińskiej komendy Policji, gdzie wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży i uszkodzenia mienia na szkodę  Urzędu Gminy Gostynin. Zgodnie  z kodeksem karnym sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE