Reklama

Zawody szachowe w Starej Betoniarni rozstrzygnięte

Opublikowano:
Autor:

Zawody szachowe w Starej Betoniarni rozstrzygnięte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Były nagrody i gratulacje, przyjazna i rodzinna atmosfera oraz pytania o kolejną edycję turnieju. Wszystko to w ciągu niemal siedmiu godzin trwania zawodów w szachach szybkich na terenie galerii Miejskiego Centrum Handlowego w Gostyninie.

Były nagrody i gratulacje, przyjazna i rodzinna atmosfera oraz pytania o kolejną edycję turnieju. Wszystko to w ciągu niemal siedmiu godzin trwania zawodów w szachach szybkich na terenie galerii Miejskiego Centrum Handlowego w Gostyninie.

W czasie tegorocznej edycji dało się zauważyć liczną grupę graczy w wieku szkolnym. Po raz drugi z rzędu zwycięzcą zawodów został Pan Marcin Steczek.

- Jednocześnie dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta Gostynina za patronat i wręczenie nagród, dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i przemiłą atmosferę. Podziękowania składamy również organizatorowi Panu Waldemarowi Dudzińskiemu - to dzięki fachowej organizacji turniej przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Podziękowania przesyłamy wszystkim sponsorom, a także Najemcom naszego centrum handlowego: szkole tańca Latino Cafe za udostępnienie, na potrzeby turnieju, swoich stołów i krzeseł, cukierni Świat Słodkich Inspiracji i salonowi męskiej odzieży Tom-Teks za wydłużenie godzin otwarcia swoich lokali i towarzyszenie nam do późnych godzin popołudniowych. Dziękujemy również lokalnym mediom za informacje i zapowiedzi turnieju publikowane we wszystkich możliwych środkach przekazu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE