Reklama

Zbliża się marcowanie: wielka zbiórka na sterylizację "dzikich" kotek

Opublikowano:
Autor:

Zbliża się marcowanie: wielka zbiórka na sterylizację "dzikich" kotek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Animal G(h)ost wraz z Urzędem Miasta rozpoczęły w ubiegłym roku akcję sterylizacji i kastracji wolno-żyjących kotów z terenu Gostynina. Do tej pory zabiegom poddano 74 koty, lecz wielkimi krokami zbliża się marzec i znów wszystko zacznie się od nowa... Dlatego też fundacja prosi o wsparcie finansowe w celu sterylizacji jak największej ilości "dzikich" kotek.

Fundacja Animal G(h)ost wraz z Urzędem Miasta rozpoczęły w ubiegłym roku akcję sterylizacji i kastracji wolno-żyjących kotów z terenu Gostynina. Do tej pory zabiegom poddano 74 koty, lecz wielkimi krokami zbliża się marzec i znów wszystko zacznie się od nowa... Dlatego też fundacja prosi o wsparcie finansowe w celu sterylizacji jak największej ilości "dzikich" kotek.

Najpierw przeraźliwe nocne miauczenie niepozwalające ludziom zasnąć i nieustanne odgłosy walki. Piwnice i zakamarki przesiąknięte obrzydliwym zapachem niewykastrowanych kocurów znaczących teren. Potem ciężarne kotki szukające schronienia aby w spokoju urodzić kolejny w swym życiu miot niechcianych kociąt. Już w maju po dwu miesięcznych ciążach rozpocznie się sezon na małe kocięta, który potrwa aż do jesieni. Chore z zaropiałymi oczami, pogryzione przez psy potrącone przez auto. Zapchlone, zarobaczone małe kotki, których nikt nie che. ????

POWIEDZMY STOP! PRZERWIJMY TO!
w 2017 roku wspólnie z Urzędem Miasta Gostynina rozpoczęliśmy . Zabiegom poddaliśmy koty z ulicy 3. Maja, ulicy Czapskiego, ulicy Polnej, ulicy Ozdowskiego, ulicy Zazamcze, z osiedla 18-go stycznia, z ogródków działkowych "Bratoszewo". Do tej pory zabiegom poddaliśmy 74 koty. Z tego 67 to były kotki.

Prosimy Was o wsparcie finansowe abyśmy mogli dalej działać, abyśmy zdążyli wysterylizować jak najwięcej kotek nim znów pozachodzą w ciąże i sprowadzą na świat kolejne kocięta bez szans na szczęśliwe życie.

Dane do przelewu: 
Fundacja dla zwierząt Animal G(h)ost
45 2490 0005 0000 4500 5267 7358
Tytułem: Na ratunek kotom

Jeżeli ktoś z Was nadal nie ma wysterylizowanej kotki to ostatni dzwonek przed kolejną rują. Nie wahajcie się. Koszt zabiegu w Gostyninie to 150zł!!! Zabieg trwa około 45min. Kotki i kocury na drugi dzień po zabiegu są już w pełni sprawne, zostaje tylko 2 cntymerowa blizna, która szybko zarasta futerkiem.

Sterylizacja i kastracja niosą ze sobą ogromne korzyści:
-Kotki po zabiegu nie mają rui więc nocne walki praktycznie ustają.
-Wcześnie wykastrowane kocury nie znaczą terenu, mocz kastrowanych kocurów nie ma tak intensywnego zapachu.
-Co najważniejsze kotki nie rodzą kolejnych niechcianych miotów.

Sterylizacja jest potrzebna!


Jeżeli chcesz wesprzeć nasze inne działania związane z niesieniem pomocy zwierzętom, będziemy wdzięczni za wpłaty tytułem: darowizna na cele statutowe
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE