Reklama

Zbliżają się Dni Gąbina! Zagrają gwiazdy polskiej muzyki!

Opublikowano:
Autor:

Zbliżają się Dni Gąbina! Zagrają gwiazdy polskiej muzyki! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w pierwszy weekend czerwca (01.06-03.06) odbędzie się kolejna edycja Dni Gąbina. Jak co roku na odwiedzających czeka szereg atrakcji muzycznych, artystycznych i gastronomicznych. Największymi wydarzeniami tegorocznego święta będę jednak niewątpliwie występy topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Już w pierwszy weekend czerwca (01.06-03.06) odbędzie się kolejna edycja Dni Gąbina. Jak co roku na odwiedzających czeka szereg atrakcji muzycznych, artystycznych i gastronomicznych. Największymi wydarzeniami tegorocznego święta będę jednak niewątpliwie występy topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. 

Dni Gąbina to lokalne, miejskie święto, odbywające się raz w roku, zazwyczaj na przełomie maja i czerwca. Wydarzenie organizowane jest już od 27 lat. Dni Gąbina mają charakter rodzinnego, trzydniowego festynu, połączonego z pokazami artystycznymi i występami muzycznymi. Wydarzenie odbywa się na gąbińskiej starówce, która w tym czasie zamienia się w plac pełen stoisk z zabawkami, pamiątkami i wyrobami regionalnymi. Funkcjonuje także wesołe miasteczko. Centralnym punktem, trwających obchodów jest duża, nowoczesna scena, usytuowana w pobliżu ratusza. To tam swoje koncerty dają wielkie gwiazdy (m.in: Zbigniew Wodecki, VOX, IRA, Skaldowie, Krzysztof Krawczyk, Ewelina Lisowska, Pectus, Kobranocka).

Gwiazdami tegorocznych Dni Gąbina będą:

De Mono – legenda polskiej sceny rockowej lat 80. oraz 90. Znany z takich przebojów jak Zostańmy sami, Jak statki na niebie czy Kochać inaczej.
 

Boys - Niezwykle popularna kapela disco polo, ma w swoim dorobku aż 6 platynowych płyt. Ich największe przeboje to: Ostatni dzień ostatnia noc, Szalona oraz Wolność. 

Oprócz tego wystąpią:

Reggaeside -  Ośmioosobowy zespół tworzący muzykę w  klimatach reggae, rock, ska, funk. Kapela wystąpiła w finale 9 edycji programu „Must be the music”, a także w Telewizji Polskiej w programie O ! Polskie Przeboje.
Baby Full - Zespół powstał pod koniec 2016 roku. Tworzy muzykę biesiadną oraz disco w klimatach latino/dance.
Wędrowne Gitary to jedyna grupa istniejąca w Polsce, która popularyzuje utwory oraz brzmienie dawnego składu zespołu „Czerwone Gitary”. Kapela działa od 2000 roku.
Zdążyć przed północą -   to nowy projekt muzyczny, tworzący  pieśni poetyckie oraz folkowe opowieści. W swojej twórczości muzycy odwołują się również do klimatów jazzowych.

W programie zaplanowano także występy zespołów folklorystycznych, tanecznych oraz wokalnych z MGOK w Gąbinie, Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gąbinie a także stoiska regionalne, handlowe, karuzele i wesołe miasteczko czy pokazy słowiańskich grup rekonstrukcyjnych, przygotowane z myślą o przypadającej w tym roku 696 rocznicy lokacji miasta.

Dni Gąbina 2018
zapraszamy do współpracy

kontakt w sprawach:
repertuaru, artystów, występów, wystaw, itp.
tel./fax (24) 277-10-30 - MGOK
tel./fax (24) 277-29-79 - Gimnazjum
----------
stoisk handlowych, regionalnych, promocyjnych, sponsoringu, reklamy, materiałów promocyjnych, spraw technicznych, itp.
tel. (24) 267-41-70 - UMiG w Gąbinie
----------
ofert w zakresie gastronomii, wesołych miasteczek, tzw. dmuchańców, itp.
tel. (24) 267-41-64 - UMiG w Gąbinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE