Reklama

Zbliżają się Powiatowo-Gminne Kompleksowe Ćwiczenia Obronne

Opublikowano:
Autor:

Zbliżają się Powiatowo-Gminne Kompleksowe Ćwiczenia Obronne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości w dniach 21 – 22 września 2017 r. na terenie powiatu gostynińskiego odbędzie się Powiatowo-Gminne Kompleksowe Ćwiczenie Obronne mające na celu „Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatu i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny na terenie Powiatu Gostynińskiego”.

w dniach 21 ? 22 września 2017 r. na terenie powiatu gostynińskiego odbędzie się Powiatowo-Gminne Kompleksowe Ćwiczenie Obronne mające na celu ?Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z planów operacyjnych funkcjonowania powiatu i gmin w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny na terenie Powiatu Gostynińskiego?.

W ćwiczeniu wezmą udział:

Starostwo Powiatowe w Gostyninie, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku, powiatowe jednostki organizacyjne, powiatowe inspekcje, służby i straże, Urząd Miasta i Urzędy Gmin powiatu gostynińskiego oraz Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie w ramach szkolenia obronnego.

W trakcie epizodów praktycznych powiatowe służby i straże będą wykonywać czynności według wymaganych własnych procedur, dlatego podczas ćwiczeń praktycznych mogą być użyte sygnały alarmowe.

Serdecznie Państwa przepraszamy za ewentualne wynikające z tego faktu utrudnienia i uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE