Reklama

[ZDJĘCIA] IV Powiatowy Dzień Integracji

Opublikowano:
Autor:

[ZDJĘCIA] IV Powiatowy Dzień Integracji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu dzisiejszym - 21.09.2018 - rozpoczął się w Zamku Gostynińskim IV Powiatowy Dzień Integracji "Dzielni - samodzielni" Gostynin - Mocarzewo, na którym gościł m.in. Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski.

W dniu dzisiejszym - 21.09.2018 - rozpoczął się w Zamku Gostynińskim IV Powiatowy Dzień Integracji "Dzielni - samodzielni" Gostynin - Mocarzewo, na którym gościł m.in. Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski.

Zebranych w sali kolumnowej powitał Starosta Gostyniński Tomasz Matuszewski, który swoje wystąpienie podsumował w następujący sposób: - Mówcie nam, co powinniśmy robić, w jakim kierunku pójść i co zmienić?

W ciągu całego dnia trwały wystąpienia przedstawicieli różnych instytucji i firm pogrupowane tematycznie - rodzina, mobilność, sport, artroterapia, funkcjonowanie w społeczeństwie, praca.

Podczas spotkania trwały wystawy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gostyninie, Ośrodka w Mocarzewie, Pana Koralika oraz płyty muzyczne Tomasza Kowalskiego. Ponadto były prezentowane pojazdy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Jutro ciąg dalszy Dnia Integracji w Mocarzewie. Od godz. 10.00 odprawiona zostanie Msza św. w Kaplicy Ośrodka w Mocarzewie, a od 11.00 piknik integracyjny ze sceną plenerową. W imieniu gospodarzy zapraszamy!

Źródło: UM Gostynina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE