Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Klub Dziecięcy „Uśmiech Malucha” otwarty

Opublikowano: pon, 15 paź 2018 09:11
Autor:

[ZDJĘCIA] Klub Dziecięcy „Uśmiech Malucha” otwarty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 11 października br. odbyła się uroczystość otwarcia Klubu Dziecięcego "Uśmiech Malucha" z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 23. Jest to kolejne miejsce opieki nad dziećmi do lat 3 w naszym mieście. Klub powstał w celu wsparcia naszych mieszkańców, gdyż jest to kolejna placówka dla 30 dzieci.

Reklama

11 października br. odbyła się uroczystość otwarcia Klubu Dziecięcego "Uśmiech Malucha" z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 23. Jest to kolejne miejsce opieki nad dziećmi do lat 3 w naszym mieście. Klub powstał w celu wsparcia naszych mieszkańców, gdyż jest to kolejna placówka dla 30 dzieci.

Zarówno rodzice, jak i najmłodsi mieszkańcy Gostynina z chęcią skorzystają z możliwości rozwoju i zabawy w bezpiecznym i nowoczesnym miejscu.

Burmistrz poinformował zebranych, że na realizację projektu pn. Utworzenie Klubu Dziecięcego "Uśmiech Malucha" Gmina Miasta Gostynina pozyskała dofinansowanie w wysokości 553.600,00 zł. Projektantem była Firma HOLBUD – Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych Sp. z o.o., a wykonawcą pan Henryk Pakulski prowadzący Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy z siedzibą w Legardzie.
Burmistrz podziękował za przygotowanie uroczystości kierownik Klubu Dziecięcego Iwonie Rzegockiej-Gontarek, pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Miasta.

Po przecięciu wstęgi i poświęceniu placówki przez ks. dziekana Ryszarda Kruszewskiego wszyscy zgromadzeni przeszli na teren klubu.

Źródło: UM Gostynina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.