Reklama

[ZDJĘCIA] O seniorach w powiecie gostynińskim

Opublikowano:
Autor:

[ZDJĘCIA] O seniorach w powiecie gostynińskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 26 września br. odbyło się spotkanie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie, zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, reprezentowane przez dyrektor Alicję Sommerfeld i zastępcę dyrektora Barbarę Budner.

26 września br. odbyło się spotkanie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie, zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, reprezentowane przez dyrektor Alicję Sommerfeld i zastępcę dyrektora Barbarę Budner.

Przybyli na nie m.in. starosta gostyniński Tomasz Matuszewski, jego zastępca Jan Kazimierz Krzewicki, zastępca burmistrza Halina Fijałkowska, Wójt Gminy Szczawin Kościelny Jerzy Kazimierz Sochacki, Burmistrz Miasta i Gminy Sanniki Gabriel Paweł Wieczorek oraz z KPP w Gostyninie oficer prasowy sierż. szt. Dorota Słomkowska i mł. asp. Grzegorz Rutkowski i inni.

Jako pierwsi wystąpili przedstawiciele KPP opowiadając o metodzie na wnuczka czy policjanta, które są wykorzystywane podczas ograbiania seniorów z ich dobytku. Policjanci przestrzegali przed łatwowiernością takim osobom.

Ponadto Starosta Gostyniński podzielił się z zebranymi informacją dotyczącą działań, aby stworzyć Środowiskowy Dom Samopomocy, Dzienny Dom Opieki Medycznej czy Zakład Opieki Leczniczej oraz Mieszkania wytchnienia. Na ten temat prowadzone są dyskuje. Wójt Gminy Szczawin Kościelny i Burmistrz Miasta i Gminy Sanniki opowiadali o działaniach na rzecz seniorów na swoim terenie.

Źródło: UM Gostynina

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE