Reklama

[ZDJĘCIA] Ulica Nowa jak nowa

Opublikowano:
Autor:

[ZDJĘCIA] Ulica Nowa jak nowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uroczyste oddanie do użytku zmodernizowanej ul. Nowej nastąpiło dzisiaj – 19 września br. w godzinach porannych. Modernizacji dokonała firma Hydropol z Gostynina, zaś oświetlenie wykonała firma "Ada-Light" Sp. z o.o.

Uroczyste oddanie do użytku zmodernizowanej ul. Nowej nastąpiło wczoraj – 19 września br. w godzinach porannych. Modernizacji dokonała firma Hydropol z Gostynina, zaś oświetlenie wykonała firma "Ada-Light" Sp. z o.o.

Dofinansowanie rządowe na tę inwestycję wyniosło ponad 700 tys. zł i obejmowało przebudowę ulicy wraz z przebudową zjazdów indywidualnych i publicznych, budowę oświetlenia ulicznego, przebudowę niezbędnej infrastruktury, oświetlenie uliczne oraz budowę kanalizacji deszczowej.

Burmistrz Paweł Kalinowski podziękował wszystkim, dzięki którym udało się sfinalizować tę inwestycję. Gospodarz naszego miasta jest przekonany, że następne projektowane inwestycje również będą wspierane przez rząd.

Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Marlena Mazurska powiedziała, że ulica Nowa nie tylko tak się nazywa, ale też tak wygląda. Poza tym położyła nacisk na dobrą współpracę z gostynińskim samorządem.

Starosta Gostyniński zauważył, że oprócz bezpiecznego poruszania się na drogach istotny jest porządek pod względem organizacyjnym w tych miejscach.

Następnie dokonano uroczystego przecięcia wstęgi.

Źródło: UM Gostynina

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE