Reklama

Zebranie sprawozdawcze strażaków z OSP Gostynin

Opublikowano:
Autor:

Zebranie sprawozdawcze strażaków z OSP Gostynin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W zeszłą sobotę odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie. Wśród zaproszonych gości na zebraniu pojawił się także burmistrz Paweł Kalinowski. Strażacy w ramach podziękować za swoją ciężką pracę otrzymali nowy sprzęt o łącznej wartości około 35 tys. zł oraz samochód marki Opel Astra.

W zeszłą sobotę odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie. Wśród zaproszonych gości na zebraniu pojawił się także burmistrz Paweł Kalinowski. Strażacy w ramach podziękować za swoją ciężką pracę otrzymali nowy sprzęt o łącznej wartości około 35 tys. zł oraz samochód marki Opel Astra.

Prezes jednostki Karol Podleśny złożył sprawozdanie za 2016 rok. Ze statystyk, które zostały przedstawione wynika, iż w minionym roku do akcji ratowniczo-gaśniczych strażacy z OSP wyjeżdżali 80 razy. Przykładem świeci naczelnik Józef Świtalski, który w minionym roku poświęcił ponad 140 godzin na ochronę przeciwpożarową. Strażakom udało się także pozyskać widoczny na zdjęciach sprzęt o łącznej wartości około 35 tys. złotych. Oprócz tego, specjalny prezent na ręce strażaków podarowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, która nieodpłatnie przekazała gostynińskim strażakom lekki samochód operacyjny marki Opel Astra.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE