Reklama

Zespół Flam podbił Rynek

Opublikowano:
Autor:

Zespół Flam podbił Rynek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach akcji ,,Uliczny Projekt Prowokacja" zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie oraz Gostyniński Informator Kulturalny wczorajszego wieczoru na gostynińskim Rynku wystąpił zespół Flam.

W ramach akcji ,,Uliczny Projekt Prowokacja" zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie oraz Gostyniński Informator Kulturalny wczorajszego wieczoru na gostynińskim Rynku wystąpił zespół Flam.

Młody, ale jakże utalentowany zespół  Flam zaprezentował przed publicznością szerokie spectrum muzyki, z dominacją rocka. Połączenie trąbki i akordeonu z gitarami i bębnami było niecodziennym widowiskiem. Zespół rozpoczął swoją działalność dwa lata temu. Flam to grupa przyjaciół, którzy w wolnych chwilach lubią się spotykać i razem w sali prób ,,bawić się’’ muzyką.

- Gramy szeroko pojętego rocka, którego na własny sposób staramy się urozmaicić i ożywić. Ciągle szukamy nowych inspiracji i pomimo młodego wieku staramy się w naszej muzyce i tekstach uchwycić co nas denerwuje, a co urzeka w otaczającym świecie – piszą o sobie członkowie ekipy.

Obecny skład zespołu to: Janek (akordeon i wokal),  Hubert (trąbka i klawisze), Klusek (gitara basowa), Filip (perkusja), Maniek (gitara) oraz Kacper( gitara).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE