Reklama

Zespoły parafialne zaprezentowały swoje umiejętności

Opublikowano:
Autor:

Zespoły parafialne zaprezentowały swoje umiejętności - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W maju odbędzie się XXIV Diecezjalny Sacrosong. Wydarzenie zostanie zorganizowane w parafii p.w. św. Marcina w Gostyninie, a udział w nim wezmą tylko najlepsze zespoły w naszym rejonie. Właśnie dlatego trzy zespoły parafialne z parafii Miłosierdzia Bożego wzięły udział w eliminacjach do Diecezjalnego Sacrosongu.

W maju odbędzie się XXIV Diecezjalny Sacrosong. Wydarzenie zostanie zorganizowane w parafii p.w. św. Marcina w Gostyninie, a udział w nim wezmą tylko najlepsze zespoły w naszym rejonie. Właśnie dlatego trzy zespoły parafialne z parafii Miłosierdzia Bożego wzięły udział w eliminacjach do Diecezjalnego Sacrosongu.

Udział w XXIV Diecezjalnym Sacrosong wezmą najlepsze schole dziecięce, zespoły młodzieżowe i chóry posługujące w parafiach. W skład rejonu wchodzą dwa dekanaty płockie, dekanat gąbiński i dekanat gostyniński.

Nasz dekanat reprezentowały grupy śpiewacze z parafii Miłosierdzia Bożego: schola dziecięca Promyczki Miłosierdzia, zespół młodzieżowy Nivhar oraz chór parafialny. Niestety, gostynińskim zespołom nie udało się wygrać, gdyż dalej awansowały tylko zespoły nagrodzone I miejscem.

Poniżej przedstawiamy wideo z występami gostynińskich grup śpiewaczych. Każdy, kto chciałbym wysłuchać na żywo i wspólnie pośpiewać z zespołami, może to zrobić podczas niedzielnych mszy w parafii Miłosierdzia Bożego.

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE