Reklama

Zimowe obrazki w sannickim pałacu

Opublikowano:
Autor:

Zimowe obrazki w sannickim pałacu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po koncercie miejsce miało tradycyjne otwarcie nowej wystawy malarstwa pod tytułem „Lekkość płatków śniegu, ciężkość świątecznego stołu”. Autorką jest Agnieszka Kopczyńska, która, jak sama mówi, maluje od zawsze. Jest członkiem warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Przez pewien czas związana była z SPA przy Łódzkim Domu Kultury, współtworzyła także nieformalną grupę malarzy i studentów ASP z okolic Łowicza, działającą pod nazwą Format A4.

Po koncercie miejsce miało tradycyjne otwarcie nowej wystawy malarstwa pod tytułem „Lekkość płatków śniegu, ciężkość świątecznego stołu”. Autorką jest Agnieszka Kopczyńska, która, jak sama mówi, maluje od zawsze. Jest członkiem warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Przez pewien czas związana była z SPA przy Łódzkim Domu Kultury, współtworzyła także nieformalną grupę malarzy i studentów ASP z okolic Łowicza, działającą pod nazwą Format A4.

Agnieszka Kopczyńska wciąż doskonali swój warsztat i zawsze podkreśla, że nie ogranicza jej ani tematyka, ani technika. Jednak najbliższy jej sercu jest pejzaż, koń i człowiek. Spod jej pędzla wychodzą również portrety, martwa natura czy elementy architektoniczne.
Stałe ekspozycje prac Agnieszki Kopczyńskiej można oglądać w Muzeum w Łowiczu, łowickiej kawiarni „Na Poddaszu" oraz w pałacu w Walewicach. Posługuje się olejem, akwarelami czy pastelami, często mieszając techniki. Od roku 1997, kiedy to miała miejsce pierwsza wystawa w dorosłym życiu artystki, ekspozycji było wiele. Zarówno w łódzkiem, jak i na Mazowszu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE