Reklama

Złość strażaków: kierowcy zastawiają wyjazd z remizy

Opublikowano:
Autor:

Złość strażaków: kierowcy zastawiają wyjazd z remizy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Druhowie mają dość i apelują do kierowców o rozsądek. Chodzi o parkowanie samochodów... niemal we wjeździe do garażu ich strażnicy. „Dla nas liczy się każda minuta, a samochody potrafią tu stać nawet godzinę” - żalą się strażacy.

Druhowie mają dość i apelują do kierowców o rozsądek. Chodzi o parkowanie samochodów... niemal we wjeździe do garażu ich strażnicy. „Dla nas liczy się każda minuta, a samochody potrafią tu stać nawet godzinę” - żalą się strażacy.

- Dni targowe w naszym mieście od zawsze oznaczają wzmożony ruch na drogach i problemy z parkowaniem w rejonie targowicy, nie oznacza to jednak, że można parkować na kopercie przed jednostką! Pozostawienie pojazdu w taki sposób (jak na zdjęciu) uniemożliwi wyjazd z garażu samochodów gaśniczych, a w konsekwencji opóźni wyjazd zastępów do akcji! - piszą strażacy OSP Żychlin na swoim facebookowym profilu.

Dodają, że w przypadku alarmu czas reakcji wynosi kilka minut, a tłumaczenia kierowców, "to tylko na chwilkę" nijak mają się do rzeczywistości.

- Jak wynika z analizy zapisów monitoringu, samochody zastawiające wyjazd potrafią stać około godziny czasu! To zupełny brak wyobraźni kierowców, bo czasami kilka minut może kosztować czyjeś życie! Upomnienia strażaków nic nie dają, więc w podobnych przypadkach będziemy zmuszeni zawiadamiać odpowiednie służby – piszą druhowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE