Reklama

Złote Gody na Zamku. Świętowało 25 par

Opublikowano:
Autor:

Złote Gody na Zamku. Świętowało 25 par - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Taka uroczystość zdarza się tylko raz! W sobotę na gostynińskim zamki 25 parom małżeńskich obchodziło 50-lecie zaślubin.

Taka uroczystość zdarza się tylko raz! W sobotę na gostynińskim zamki 25 parom małżeńskich obchodziło 50-lecie zaślubin.

Jubilaci w dowód uznania za trud pracy i wyrzeczeń dla założonej przed pół wiekiem rodziny otrzymali odznaczenia Prezydenta Polski z rąk burmistrza Pawła Kalinowskiego. Włodarz pogratulował seniorom wytrwałości, oddania i wzajemnego zaufania oraz chlubne przeżycie tak pięknej wspólnej drogi. Po części oficjalnej odbył się natomiast występ Orkiestry Dętej Foxodeon Gminy Gostynin pod kierownictwem Katarzyny Lisickiej.

Jubileusz obchodzili Państwo: Wanda i Stanisław Augustyniak, Leokadia i Kazimierz Ćwiklińscy, Danuta i Mirosław Dachowscy, Halina i Władysław Dłużniewscy, Barbara i Zdzisław Izydorczyk, Prakseda i Jan Jadziewicz, Teresa i Henryk Kalinowscy, Antonina i Henryk Kaniewscy, Anna i Zygmunt Korajczyk, Zdzisława i Edward Kozłowscy, Halina i Marian Kujawa, Gabriela i Zbigniew Kujawowicz, Wiesława i Wiesław Ostrowscy, Stanisława i Mieczysław Siedleccy, Stanisława i Bogdan Składzińscy, Irena i Eugeniusz Stęplewscy, Bogusława i Wacław Strojeccy, Zofia i Edward Szałkiewicz, Halina i Karol Szczęsny, Władysława i Bohdan Śmiałkowscy, Halina i Józef Świerczyńscy, Elżbieta i Jan Trojanowscy, Maria i Jerzy Urbańscy, Marianna i Eugeniusz Zapałowscy i Halina i Eugeniusz Zielińscy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE