Reklama

Zmiany organizacji ruchu. Na Legionów Polskich będzie bezpieczniej?

Opublikowano:
Autor:

Zmiany organizacji ruchu. Na Legionów Polskich będzie bezpieczniej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Skrzyżowanie ulic Legionów Polskich i Kościuszki w Gostyninie już od dłuższego czasu uwzględniane jest przez policjantów jako szczególnie niebezpieczne. Również mieszkańcy podczas debaty powiatowej w lutym zgłosili wniosek o zmianę organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.

Skrzyżowanie ulic Legionów Polskich i Kościuszki w Gostyninie już od dłuższego czasu uwzględniane jest przez policjantów jako szczególnie niebezpieczne. Również mieszkańcy podczas debaty powiatowej w lutym zgłosili wniosek o zmianę organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.

Na początku marca Kierownictwo KPP w Gostyninie skierowało pismo do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego o wprowadzenie na skrzyżowaniu ruchu okrężnego w postaci ronda oraz zamontowanie znaku o zmiennej treści „Stop-wypadki drogowe”. W odpowiedzi policjanci otrzymali informację, że powyższa propozycja została zapisana do dalszej realizacji, jednak do tego czasu zarządca drogi może jedynie wprowadzić zawężenie jednego pasa ruchu wlotu ul. Kościuszki.

W minionym tygodniu nastąpiła realizacja zmian na skrzyżowaniu. Dodatkowo kierowcy wyjeżdżający ze sklepu wielkopowierzchniowego na ul. Legionów Polskich mogą swobodnie skręcić w lewo (gdzie wcześniej był nakaz jazdy w prawo przy wyjeździe z parkingu sklepowego).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE