Reklama

Znaleziono go z nożem w klatce piersiowej: prokuratura umorzyła śledztwo

Opublikowano:
Autor:

Znaleziono go z nożem w klatce piersiowej: prokuratura umorzyła śledztwo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Śledztwo ws. zabójstwa 66-letniego mężczyzny, którego ciało z nożem wbitym w klatkę piersiową znaleziono w listopadzie ubiegłego roku przy ul. Glinianej zostało umorzone. Prokuratura nie zgromadziła bowiem wystarczającej ilości dowodów, na podstawie których możliwe byłoby pociągnięcie do odpowiedzialności sprawcy tragedii.

Śledztwo ws. zabójstwa 66-letniego mężczyzny, którego ciało z nożem wbitym w klatkę piersiową znaleziono w listopadzie ubiegłego roku przy ul. Glinianej zostało umorzone. Prokuratura nie zgromadziła bowiem wystarczającej ilości dowodów, na podstawie których możliwe byłoby pociągnięcie do odpowiedzialności sprawcy tragedii.

Przypomnijmy, że zdarzenie miało miejsce 22 listopada minionego roku. W godzinach porannych, przechodzień spacerujący z psem między ulicami Bema a Glinianą natknął się na ciało mężczyzny. 66-latek leżał z nożem wbitym w klatkę piersiową.

Początkowo gostynińska prokuratura zakładała, że denat popełnił samobójstwo. Ostatecznie jednak, 31 marca br. śledztwo zostało umorzone.

- Śledztwo w sprawie zabójstwa zostało umorzone z powodu braku dostatecznych danych uzasadniających podejrzenie popełnienie czynu z art. 148 - wyjaśnia Piotr Helman z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE