Reklama

Znamy organizatora bezpłatnych półkolonii zimowych w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Znamy organizatora bezpłatnych półkolonii zimowych w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niedługo w naszym województwie rozpoczną się ferie zimowe. Co w tym czasie czeka na dzieci i młodzież? Osoby, które będą spędzać tegoroczne ferie w Gostyninie, będą mogły skorzystać z bezpłatnych półkolonii, których organizatorem będzie firma „GREEN PROJECT” z Gostynina.

Już niedługo w naszym województwie rozpoczną się ferie zimowe. Co w tym czasie czeka na dzieci i młodzież? Osoby, które będą spędzać tegoroczne ferie w Gostyninie, będą mogły skorzystać z bezpłatnych półkolonii, których organizatorem będzie firma ?GREEN PROJECT? z Gostynina.

W programie półkolonii zaplanowano m. in.: gry i zabawy integracyjne, czytanie bajek, "Bezpieczny zimową porą", czyli omówienie zagrożeń w czasie wypoczynku zimowego i radzenia sobie w sytuacjach niebezpiecznych, wyjście na basen, zabawy planszowe, ruchowe, sportowe, gry i zabawy teatralne, kulig z pieczeniem kiełbasek, omawianie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, podchody z zimowymi zadaniami oraz na zakończenie półkolonii pożegnalna dyskoteka wraz z prezentacją spektaklu profilaktycznego "Taniec życia". Informacje o naborze dzieci zostaną przekazane w późniejszym terminie.  Zajęciami półkolonijnymi objętych ma zostać minimum 55 dzieci w wieku 7 – 16 lat z terenu miasta Gostynina.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE