Reklama

Znęcał się nad żoną, trafił już do aresztu

Opublikowano:
Autor:

Znęcał się nad żoną, trafił już do aresztu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najbliższe dwa miesiące 49-letni mężczyzna zatrzymany przez gostynińskich policjantów spędzi w areszcie. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Najbliższe dwa miesiące 49-letni mężczyzna zatrzymany przez gostynińskich policjantów spędzi w areszcie. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek 49-letni mieszkaniec gminy Szczawin Kościelny trafił do policyjnego aresztu chwilę po tym, jak jego żona zgłosiła interwencję. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę i groził pozbawieniem życia. Został natychmiast zatrzymany.

- Policjanci zajmujący się sprawą, zebrali obszerny materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną przez zatrzymanego. Śledczy nie mieli wątpliwości, że mężczyzna może stanowić zagrożenie dla pokrzywdzonej - informuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin. - 49-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty.

Na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

- Pamiętajmy! Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wykorzystywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem, takim samym, jak przemoc wobec obcych. Powiadom! Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom policję lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej - radzi asp. Kołodziejska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE