Reklama

Żniwa na drogach. Posypały się mandaty

Opublikowano:
Autor:

Żniwa na drogach. Posypały się mandaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 112 mandatów i jeden nietrzeźwy kierujący - to bilans kontroli przeprowadzonej przez gostynińską drogówkę w trakcie długiego sierpniowego weekendu.

112 mandatów i jeden nietrzeźwy kierujący - to bilans kontroli przeprowadzonej przez gostynińską drogówkę w trakcie długiego sierpniowego weekendu.

W trakcie działań, od 12 do 15 sierpnia, funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na przestrzeganie przez podróżujących dozwolonej prędkości, stan trzeźwości kierowców oraz stan techniczny pojazdów. W trakcie sierpniowego weekendu policjanci odnotowali 3 niegroźne kolizje, przeprowadzili 136 kontroli drogowych oraz nałożyli na kierujących 112 mandatów karnych, w tym 92 za przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy. W czterech przypadkach za przekroczenie prędkości jazdy powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym zatrzymane zostały kierującym prawa jazdy. Zatrzymany został też jeden nietrzeźwy rowerzysta.

Jak wynika z przedstawionych danych najczęściej popełnianym przez kierujących wykroczeniem jest przekraczanie dozwolonej prędkości. Gostynińska policja apeluje do wszystkich kierujących o bezwzględne stosowanie się do ograniczeń prędkości, ponieważ to nadmierna prędkość jest przyczyną większości wypadków drogowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE