Reklama

Zobacz jak wygląda Gostynin z lotu ptaka

Opublikowano:
Autor:

Zobacz jak wygląda Gostynin z lotu ptaka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zapraszamy do obejrzenia unikalnego filmu, który ukazuje piękno Gostynina pokazując jego najmniejsze zakątki. Czyste środowisko naturalne oraz bogactwo fauny i flory to jedne z elementów, które zdobią nasze miasto. Zobacz sam!

Zapraszamy do obejrzenia unikalnego filmu, który ukazuje piękno Gostynina pokazując jego najmniejsze zakątki. Czyste środowisko naturalne oraz bogactwo fauny i flory to jedne z elementów, które zdobią nasze miasto. Zobacz sam!

Gostynin jest bardzo dobrym miejscem dla turystów szukających odpoczynku i bliskości z przyrodą. Część terenów leśnych miasta objęta jest ochroną w ramach Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, a dla szczególnie cennych stanowisk utworzono na terenie Gostynina trzy rezerwaty przyrody: Ostetnica, Dybanka i Drzewce. Atrakcyjnym elementem krajobrazu miasta są również gostynińskie jeziora, które wraz z jeziorami gminy Gostynin tworzą Pojezierze Gostynińskie liczące około 60 jezior. Oprócz pięknej przyrody na filmie możemy zobaczyć m. in. obiekty sportowe, gostyniński Zamek, czy ciągle rozwijające się centrum handlowe. W filmie znajduje się również centrum Gostynina pokazane z lotu ptaka.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE