Reklama

Zostań gwiazdą "Pamiętników z wakacji! Casting w Kutnie już jutro!

Opublikowano:
Autor:

Zostań gwiazdą "Pamiętników z wakacji! Casting w Kutnie już jutro! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 29 lipca może okazać dniem, w którym spełnisz swoje marzenia - właśnie wtedy w Kutnie odbędzie się casting organizowany przez producenta seriali telewizyjnych, takich jak m.in. "Pamiętniki z wakacji", "Dlaczego Ja", "Detektywi w akcji" czy najnowszy "Rewir". Jeśli więc zawsze marzyliście o aktorstwie, to nie ma na co czekać! Od czegoś trzeba zacząć.

29 lipca może okazać dniem, w którym spełnisz swoje marzenia - właśnie wtedy w Kutnie odbędzie się casting organizowany przez producenta seriali telewizyjnych, takich jak m.in. "Pamiętniki z wakacji", "Dlaczego Ja", "Detektywi w akcji" czy najnowszy "Rewir". Jeśli więc zawsze marzyliście o aktorstwie, to nie ma na co czekać! Od czegoś trzeba zacząć.

- Jeżeli chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie seriali "od kulis", przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na bezpłatny casting - zachęcają organizatorzy.

Jakie są wymagania dla kandydatów na przyszłe gwiazdy?

Praktycznie nie ma żadnych - producent poszukuje amatorów w każdym wieku, bez względu na aparycję, płeć oraz wiek. Nie jest wymagane również żadne doświadczenie filmowe, więc wszyscy mają równe szanse.

Firmie zależy jednak na nowych twarzach. Z tego powodu do wzięcia udziału w castingu zapraszają osoby, które nigdy nie były na ich castingach lub były ponad dwa lata temu. 

Casting odbędzie się w sobotę, 29 lipca w godzinach od 12:00 do 18:00 w Hotelu Stacja Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE