Reklama

"Pejzaż intuicyjny" Pawła Tencera

Opublikowano:
Autor:

 "Pejzaż intuicyjny" Pawła Tencera  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Znany gostyniński artysta, Paweł Tencer zaprezentował kolejny fragment swojej twórczości oscylujący między iluzją i abstrakcją pejzażu. Wraz z nim wystąpiła jego młodsza koleżanka, Marika Michalska, która ten sam temat zaprezentowała ze swojego puntu widzenia.

Znany gostyniński artysta, Paweł Tencer zaprezentował kolejny fragment swojej twórczości oscylujący między iluzją i abstrakcją pejzażu. Wraz z nim wystąpiła jego młodsza koleżanka, Marika Michalska, która ten sam temat zaprezentowała ze swojego puntu widzenia.

Gości powitał i na wystawę "Pejzaż intuicyjny" zaprosił dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Krzysztof Zadrożny. Poproszeni do mikrofonu artyści w kilku zdaniach wyjaśnili na czym polegał zamysł tej wystawy.

Ponadto zebrani w sali wystaw goście mogli obejrzeć film dokumentujący proces postawania prac artystów. Burmistrz Paweł Kalinowski zabierając głos powiedział, że bardzo cieszy go fakt iż w Gostyninie nie brakuje tak utalentowanych osób. Życzył obojgu artystom weny twórczej i kolejnych wspaniałych wystaw. Następnie poproszono zebranych o oglądanie wystawy i wymianę swoich opinii i wrażeń na temat prezentowanych prac.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE