Reklama

Politechnika Warszawska zaprasza na studia w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Politechnika Warszawska zaprasza na studia w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Najbliższy czas, to dla wielu osób pora dokonywania życiowych wyborów związanych z dalszą ścieżką edukacji. Poszukując studiów dla siebie warto zwrócić uwagę, że możliwość zdobycia dyplomu renomowanej, cenionej przez pracodawców uczelni, istnieje nie tylko w Warszawie, Wrocławiu, czy Krakowie, ale również w pobliskim Płocku.

Najbliższy czas, to dla wielu osób pora dokonywania życiowych wyborów związanych z dalszą ścieżką edukacji. Poszukując studiów dla siebie warto zwrócić uwagę, że możliwość zdobycia dyplomu renomowanej, cenionej przez pracodawców uczelni, istnieje nie tylko w Warszawie, Wrocławiu, czy Krakowie, ale również w pobliskim Płocku.

Nawet w dobie Internetu i powszechnego dostępu do informacji, nie wszyscy być może wiedzą, że właśnie w Płocku znajduje się Filia Politechniki Warszawskiej, w której kształci się kadry fachowców od ponad 50 lat. Co ciekawe konkurencja wśród kandydatów na studia jest tu nieco mniejsza i często łatwiej dostać się do Płocka na kierunki, na które nie ma właściwie szans dostać się na Politechnikę w Warszawie. Koszty studiowania są tu ponadto niższe, uczelnia gwarantuje miejsca w akademiku wszystkim swoim studentom, natomiast poziom nauczania, a w związku z tym i dyplom, nie różni się od dyplomów uzyskiwanych na wydziałach PW mieszczących się w stolicy.

 

Stypendia za działalność naukową, sportową i artystyczną, wynagrodzenia za pracę w projektach, płatne staże i możliwości zdobywania stypendiów fundowanych przez firmy zewnętrzne, z którymi PW w Płocku ma zawarte porozumienia, to kolejne zalety studiowania na tej uczelni. Umożliwia ona ponadto zdobycie doświadczenia zawodowego, które zwiększa szanse znalezienia zatrudnienia. Sam dyplom bowiem to w dzisiejszych czasach jeszcze nie wszystko i trochę szkoda czasu na kończenie „jakichś studiów” na „jakiejś uczelni” po to tylko, by po jego otrzymaniu stwierdzić, że w sumie niewiele się potrafi. Studia na dobrej uczelni dają natomiast umiejętności i wiedzę, które zwiększają szansę na zdobycie dobrej pracy.

 

Ponieważ Politechnika Warszawska Filia w Płocku prowadzi właśnie rekrutację, zapraszamy do zapoznania się z jej ofertą studiów licencjackich i inżynierskich, a także magisterskich oraz doktoranckich i podyplomowych. Masz ochotę wyjechać za granicę i studiować w ramach programu Erasmus? To również jest możliwe.

 

A ponieważ najlepszy wybór to wybór świadomy, zapraszamy do poświęcenia odrobiny cennego czasu na zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat studiów w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku, dostępnymi na stronie www.pw.plock.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE