Zwycięstwo juniorów z Kasztelanem. Mazur liderem

Opublikowano:

Zwycięstwo juniorów z Kasztelanem. Mazur liderem - Zdjęcie główne

Sport W 7 kolejce II Ligi Okręgowej Juniorów Mazur Gostynin U-19 wygrał w Goleszynie z Kasztelanem Sierpc 2:1.

Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego do przerwy prowadzili 1:0, po golu i indywidualnej akcji Kacpra Olszewskiego. W drugiej połowie w 56 minucie na 2:0 podwyższył Bartłomiej Skonieczny i mimo strzelenia kontaktowej bramki, Mazur wygrał ważne spotkanie 2:1.

Bohaterem meczu został bramkarz Hubert Borowy, który kilkukrotnie ratował Mazur przed stratą drugiej bramki.

W tabeli z 18 punktami Mazur jest pierwszy.