Reklama

Andrzej Kołakowski zagra w MCK

Opublikowano:
Autor:

Andrzej Kołakowski zagra w MCK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę, 18 marca w ramach cyklu: "Prezentacje sylwetek i postaw Żołnierzy Wyklętych" w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Andrzeja Kołakowskiego. Występ rozpocznie się o godz. 17.

W sobotę, 18 marca w ramach cyklu: "Prezentacje sylwetek i postaw Żołnierzy Wyklętych" w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Andrzeja Kołakowskiego. Występ rozpocznie się o godz. 17.

Warto nadmienić, że Andrzej Kołakowski to polski działacz opozycyjny w okresie PRL, pieśniarz, poeta, pedagog, publicysta oraz nauczyciel akademicki.

W 2009, za wybitne zasługi dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, za działalność na rzecz przemian demokratycznych, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej, został odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

W 2017 postanowieniem prezydenta RP Andrzeja Dudy został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii Polski, a w szczególności o dziejach Żołnierzy Niezłomnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE