Reklama

Baron smog, czyli ekologiczna sztuka w MCK

Opublikowano:
Autor:

Baron smog, czyli ekologiczna sztuka w MCK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spektakle teatralne są doskonałym sposobem na edukowanie najmłodszych. Dlatego też Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Gostynina zorganizował spektakl ekologiczny dla uczniów z klas 1-4 Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.

Spektakle teatralne są doskonałym sposobem na edukowanie najmłodszych. Dlatego też Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Gostynina zorganizował spektakl ekologiczny dla uczniów z klas 1-4 Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.

Dzieci miały okazję zapoznać się z historią Barona o imieniu Smog. Spektakl cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci dowiedziały się, czy rzeczywiście jesteśmy skazani na zanieczyszczenia powietrza i jak przeciwdziałać temu szkodliwemu zjawisku. Ponadto poruszane zostały tematy dotyczące segregacji śmieci, a także tego, jak istotny jest zdrowy styl życia, zbilansowane odżywianie oraz ruch na świeżym powietrzu. 
Dzięki podejmowanym działaniom aktywizującym, edukacyjnym i informacyjnym, można zaobserwować spory wzrost wiedzy i świadomości ekologicznej, nie tylko wśród najmłodszych.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE