Reklama

Brutalny atak nożownika. Ranił dwoje młodych gostyninian

Opublikowano:
Autor:

Brutalny atak nożownika. Ranił dwoje młodych gostyninian - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 20-letni gostyninianin i 17-letnia gostyninianka zostali zaatakowani przez nożownika. Agresorzy już wpadli w ręce mundurowych, zaś poszkodowani z ranami kłutymi trafili do szpitala. Sprawa jest rozwojowa.

20-letni gostyninianin i 17-letnia gostyninianka zostali zaatakowani przez nożownika. Agresorzy już wpadli w ręce mundurowych, zaś poszkodowani z ranami kłutymi trafili do szpitala. Sprawa jest rozwojowa.


Do brutalnego ataku doszło 18 czerwca w Miałkówku (gm. Gostynin). 20-latek i 17-latka z Gostynina zostali pobici i zranieni nożem. Chłopak z dwiema ranami kłutymi kręgosłupa trafił do szpitala. Dziewczyna miała ranę ciętą ramienia. Na szczęście ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.
- W toku podjętych czynności policjanci po kilku godzinach zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gostynina oraz 29-letniego mieszkańca gminy Łąck - informuje st. sierż. Dorota Słomkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.33-latek już usłyszał zarzut pobicia z użyciem noża. Może za to posiedzieć osiem lat za kratkami. Z kolei 29-latek może spędzić w więzieniu 3 lata. Jemu postawiono zarzut pobicia.
- Mężczyźni po przedstawieniu zarzutów zostali zwolnieni, a prokurator jako środek zapobiegawczy zastosował dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych - dodaje D. Słomkowska.
O rozwoju sprawy będziemy informować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE