Reklama

Burmistrz pomoże mieszkańcom starającym się o dofinansowanie z UE

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz pomoże mieszkańcom starającym się o dofinansowanie z UE - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O dofinansowanie ze środków finansowych Unii Europejskiej może starać się każdy zainteresowany mieszkaniec Gostynina. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, burmistrz Paweł Kalinowski razem z lokalną grupą Aktywni Razem zorganizują spotkanie, którego głównym tematem będzie wyjaśnienie, jak skutecznie można starać się o finansowe wsparcie.

O dofinansowanie ze środków finansowych Unii Europejskiej może starać się każdy zainteresowany mieszkaniec Gostynina. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, burmistrz Paweł Kalinowski razem z lokalną grupą Aktywni Razem zorganizują spotkanie, którego głównym tematem będzie wyjaśnienie, jak skutecznie można starać się o finansowe wsparcie.

W konsultacji będą mogli wziąć udział przedstawicieli organizacji pozarządowych, klubów sportowych, grup nieformalnych, przedsiębiorców oraz sami zainteresowani mieszkańcy Gostynina. Na spotkaniu zostaną omówione: główne założenia lokalnej strategii rozwoju na lata 2016-2022, zakres wsparcia, koszty kwalifikowalne, kryteria i zasady wyboru operacji, procedura oceny i wyboru wniosków, harmonogram naborów wniosków oraz wymogi realizacji operacji. Zebranie odbędzie się 2 listopada o godzinie 12 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gostynina, przy ulicy Rynek 26.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE