Reklama

Co nas czeka w 2018 roku? Wróżbita Michał odpowiada

Opublikowano:
Autor:

Co nas czeka w 2018 roku? Wróżbita Michał odpowiada - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy rok - nowe postanowienia. Nowe plany i wyzwania. Czy rok 2017 okaże się dla nas łaskawy? Zapytaliśmy o to lokalnego specjalistę od przepowiadania przyszłości - wróżbitę Michała Komorowskiego.

Nowy rok - nowe postanowienia. Nowe plany i wyzwania. Czy rok 2017 okaże się dla nas łaskawy? Zapytaliśmy o to lokalnego specjalistę od przepowiadania przyszłości - wróżbitę Michała Komorowskiego.

 Co nas czeka w tym roku?

Wróżbita określił, że rok 2018 to numerologicznie energia biernej, pasywnej dwójki. To również dualizm, społeczna „schizofrenia”, rozdwojenie jaźni, ślepota, zakłamanie, ukrywanie prawdy, manipulacje, nieuczciwa walka, łzy. W Tarocie drugi Arkan, to karta Papieżycy. Z historycznego punktu widzenia była to kobieta przebrana za mężczyznę, dzięki czemu mogła zdobyć rozległe wykształcenie, a w konsekwencji została kardynałem, później papieżem. Dopiero przy śmierci odkryto jej sekret i nazwano ją Papieżycą Joanną. Karta ta niesie jasne przesłanie oszustwa i manipulacji. Mówi o zwodzeniu, ale także o odgrywaniu teatralnej roli, gdy za kurtyną, tam gdzie nie sięga oko publiczności, toczy się prawdziwe życie…

- Obawiam się, że w obecnym roku zdecydowanie nasili się propaganda, mająca na celu skłócić społeczeństwa, kraje i świat. Nasilą się społeczne podziały, fałszywa prawda, pojawi się „fałszywy prorok” – jak tarotowa Papieżyca będzie mamił, kręcił, ściemniał, a najgorszy w tym wszystkim będzie fakt, że będzie wielkim autorytetem i ciężko będzie podważyć Jego wiarygodność. Świat stanął na głowie, ale jeśli ktoś z Państwa próbował kiedykolwiek tej pozycji, to wiedzą Państwo, że długo się tak nie pociągnie…- wróży Michał Komorowski.

Jak przedstawia się prognoza dla świata?

- Już w przełożeniu kart, pierwszy pojawił się Diabeł. Zresztą już nie pierwszy raz… W Biblii możemy doszukać się nie jednego fragmentu, że Szatan jest „bogiem tego świata”. To On wprowadza zamęt, kłamstwo, to On manipuluje politykami, to On odciąga nas od Prawdy i Boga. To On pod przykrywką 500+ i innych tego typu sprytnych zabiegów rujnuje państwa i społeczeństwa - mówi wróżbita.

Karty bardzo wyraźnie pokazują, że świat jest narażony na niebezpieczeństwo.

- 3 Mieczy z 9 Mieczy to bardzo trudne karty, które przedstawiają cierpienie, lament, samotność, depresje, ale również trudności ze snem. 9 Mieczy to karta koszmarów sennych, które nie dają spokoju za dnia. To przeszywające nasze głowy dramaty i wizje katastroficzne, które wpływają na nasze codzienne życie. 3 Mieczy, to karta przedstawiająca czarne chmury, ulewne deszcze i przebite 3 sztyletami serce. Czy czekają nas kolejne katastrofalne w skutkach pogodowe anomalie…? Czy z nieba spadnie toksyczny deszcz, który utrudniał nam będzie spokojny sen…? - dodaje.

A jak wygląda przyszłość naszego kraju?

- W tym miejscu nawet nie spodziewałem się cudów, choć szczerze miałem taką nadzieję. Karty pokazują, że sytuacja jest dramatyczna i będzie się nasilała. Już w zeszłym roku pojawiał się Diabeł w tej kwestii, również i w tym roku się pokazuje. Oznacza to, że zło nie odeszło z polskiej polityki. 5 Mieczy, As Mieczy, 8 Mieczy wskazują na dalsze wojny wewnątrz naszego kraju, przy czym warto zaznaczyć, że 8 Mieczy to karta ograniczenia wolności. Obawiam się, że sytuacje z Polsce można podsumować bardzo krótko, ale dramatycznie – „dyktatury ciąg dalszy”. Bez względu na to w jakich barwach występują politycy rządzący Polską, nie widzę żadnej nadziei na pozytywną zmianę polityczną w nowym roku - twierdzi wróżbita.

Wreszcie, co czeka nasze miasto w tym roku?

- Gostynin od dłuższego czasu boryka się z problemami, które w kółko są powielane, a nie znalazł się jeszcze nikt, kto postawiłby sobie konkretny cel, aby rozprawić się z przeszłością. Nie widzę, aby rok 2018 znacząco zmienił coś dla mieszkańców Gostynina. Odnoszę wrażenie, jakby w mieście tym czas stanął w miejscu…

--------------------------------------

Michał Komorowski to wróżbita z pasji, który od ponad 15 lat regularnie udziela porad i wskazówek dla ludzi poszukujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Można go znaleźć w mediach społecznościowych na fanpage'u Wróżbita Michał Komorowski. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE