Reklama

Damian Dombrowski na podium międzynarodowych zawodów!

Opublikowano:
Autor:

Damian Dombrowski na podium międzynarodowych zawodów! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 30 IX – 1 X Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stało się areną niezwykłego wydarzenia. To właśnie na Śląsku, po raz pierwszy w Polsce, zostały przeprowadzone zawody kulturystyczne z cyklu IFBB Diamond Cup z pulą nagród 10 000 Euro. Z zmaganiach z bardzo dobrej strony zaprezentował się mieszkaniec Gostynina - Damian Dombrowski.

W dniach 30 IX ? 1 X Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stało się areną niezwykłego wydarzenia. To właśnie na Śląsku, po raz pierwszy w Polsce, zostały przeprowadzone zawody kulturystyczne z cyklu IFBB Diamond Cup z pulą nagród 10 000 Euro. Z zmaganiach z bardzo dobrej strony zaprezentował się mieszkaniec Gostynina - Damian Dombrowski.

W zawodach udział wzięło niemal 300 zawodników, reprezentujących 22 kraje. Gostynianin wziął udział w dwóch konkurencjach: junior mens physique over 176 cm oraz mens physique up to 179 cm. W obu Damian zaprezentował się z bardzo dobrej strony, zajmując odpowiednio trzecie oraz czwarte miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE