Reklama

Dwa oblicza miłości: "Trójka" wystąpiła "Przy stoliku"

Opublikowano:
Autor:

Dwa oblicza miłości: "Trójka" wystąpiła "Przy stoliku" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w galerii Pawła Tencera w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie zebrały się bibliotekarski na czele z dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Katarzyną Leśniewską, a także zaproszeni goście. Głównym punktem spotkania był występ Teatru"Trójka".

Wczoraj w galerii Pawła Tencera w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie zebrały się bibliotekarski na czele z dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Katarzyną Leśniewską, a także zaproszeni goście. Głównym punktem spotkania był występ Teatru"Trójka".

Burmistrz Paweł Kalinowski, który między innymi życzył paniom bibliotekarkom satysfakcji z wykonywanych obowiązków, a następnie obdarował kwiatami.

Następnie aktorzy Teatru "Trójka" zagrali w formule “Teatru przy stoliku”, prezentując dwa oblicza miłości. W jednoaktówkach Antoniego Czechowa pod tytułem: "Niedźwiedź" i "Oświadczyny" wystąpili Wanda Dolman-Rzyska i Eugeniusz Rzyski.

W wyjątkowy sposób aktorzy odegrali humoreski mówiące o staraniu się o ukochaną. Publiczność reagowała na grę salwami śmiechu i nagradzała artystów gromkimi brawami

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE