Reklama

Dzieci z ,,Trójki' spędziły ferie na sportowo

Opublikowano:
Autor:

Dzieci z ,,Trójki' spędziły ferie na sportowo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie każdy dzień ferii był pogodny, a mimo to dzieci nie musiały spędzać swojego wolnego czasu przed telewizorem lub komputerem. W Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowano dla dzieci z klas I-III sportowe zajęcia, a każdy zainteresowany mógł uczestniczyć w różnych grach i zabawach.

Nie każdy dzień ferii był pogodny, a mimo to dzieci nie musiały spędzać swojego wolnego czasu przed telewizorem lub komputerem. W Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowano dla dzieci z klas I-III sportowe zajęcia, a każdy zainteresowany mógł uczestniczyć w różnych grach i zabawach.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie klas I–III mieli możliwość uczestnictwa w zorganizowanych zajęciach rekreacyjno-sportowych w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Celem zajęć było zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, poprawa kondycji fizycznej oraz kształtowanie pozytywnej motywacji do zajęć nadobowiązkowych. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w grach i zabawach sportowych, a nawet rozgrywali małe turnieje między drużynami. Na twarzach dzieci było widać szczery uśmiech, a mimo to rywalizacja była bardzo zacięta, lecz sprawiedliwa i sportowa. Dzieci miło spędziły wolny czas dobrze się bawiąc i co ważne, był to czas bez telewizora i komputera. Organizatorem zajęć były panie: E. Garmada, A. Krajewska, W. Pokropińska oraz D. Bembenista.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE