Reklama

Dziewczyny górą! Film gimnazjalistek ze Szczawina zdobył 1. miejsce

Opublikowano:
Autor:

Dziewczyny górą! Film gimnazjalistek ze Szczawina zdobył 1. miejsce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Iza, Julia, Klaudia i Martyna mają powody do świętowania. Zrealizowany przez nie film zdobył pierwsze miejsce w konkursie "Młodzież promuje bezpieczeństwo". Uczennice z Gimnazjum im. gen. Józefa Hallera w głosowaniu wyprzedziły uczestników z całego województwa.

Iza, Julia, Klaudia i Martyna mają powody do świętowania. Zrealizowany przez nie film zdobył pierwsze miejsce w konkursie "Młodzież promuje bezpieczeństwo". Uczennice z Gimnazjum im. gen. Józefa Hallera w głosowaniu wyprzedziły uczestników z całego województwa.

Organizatorem konkursu była Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i samorząd województwa mazowieckiego. 

Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych i polegał na nagraniu krótkiego materiału filmowego promującego bezpieczne zachowania na drodze oraz zdobywanie uprawnień do kierowania pojazdami kategorii AM, B, B1 prawa jazdy lub opracować projekt aplikacji na telefon dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Głosowanie odbywało się na Facebooku. Największą ilość głosów zdobyły właśnie gimnazjalistki ze Szczawina Kościelnego. Dzięki wygranej, otrzymały bilety na 55. Rajd Barbórki, który odbędzie się 2 grudnia w Warszawie.

Gratulujemy!

Film znajdziesz TUTAJ

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE