Reklama

Dziś święto pizzy! Gdzie w Gostyninie zjesz najlepszego "placka"?

Opublikowano:
Autor:

Dziś święto pizzy! Gdzie w Gostyninie zjesz najlepszego "placka"? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Żołądki jeszcze nie zdążyły dojść do siebie po tłustym czwartku, a już nadarza się kolejna okazja do wielkiego obżarstwa. Dziś obchodzimy bowiem Międzynarodowy Dzień Pizzy. W Gostyninie nie brakuje miejsc, gdzie można skosztować tego włoskiego specjału. Jakie oferty dla klientów przygotowały lokalne pizzerie? Czy czeka je prawdziwe oblężenie?

Żołądki jeszcze nie zdążyły dojść do siebie po tłustym czwartku, a już nadarza się kolejna okazja do wielkiego obżarstwa. Dziś obchodzimy bowiem Międzynarodowy Dzień Pizzy. W Gostyninie nie brakuje miejsc, gdzie można skosztować tego włoskiego specjału. Jakie oferty dla klientów przygotowały lokalne pizzerie? Czy czeka je prawdziwe oblężenie?

Codziennie na całym świecie sprzedawanych jest 13 milionów pudełek pizzy, która stała się kulinarnym fenomenem w niemal każdym zakątku naszego globu. Ustanowienie Międzynarodowego Dnia Pizzy było więc kwestią czasu. Do świętowania nie trzeba namawiać również Polaków, którzy ze smakiem spałaszują margheritę, capriciosę, czy inną z rodziny neapolskich przysmaków. A gdzie w Gostyninie warto wybrać się na popularnego "placka"?

Pizzożercy mają do wyboru Retro, Bordoo, K2 i Saharę. Pierwsze trzy co prawda nie przewidują z okazji dzisiejszego święta specjalnych ofert, niemniej z pewnością nie będą dziś narzekać na pustki w lokalu. Brak klientów na pewno nie będzie też trapił właścicieli Sahary, gdzie podobnie jak w ubiegłych latach zaplanowano atrakcyjne zniżki. Więcej o ofertach gostynińskich restauracji znajdziecie na ich facebook'owych profilach: 

https://www.facebook.com/saharagostynin/

https://www.facebook.com/retrogostynin/

https://www.facebook.com/BistroMaccaroni/

https://www.facebook.com/Pizzeria-K-2-850621881660816/

A Waszym zdaniem który z gostynińskich lokali oferuje najsmaczniejszą pizzę?

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE