Reklama

Fireproof z gostynińskim akcentem. Przyjedź na wielkie święto ognia!

Opublikowano:
Autor:

Fireproof z gostynińskim akcentem. Przyjedź na wielkie święto ognia! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Drugi lipcowy weekend zapowiada się gorąco i ogniście – a to wcale nie za sprawą pogody, ale dzięki jednej z najważniejszych cyklicznych imprez, która już od 8 lat rozgrzewa publiczność zapraszając do wspólnej zabawy z ogniem. Mowa oczywiście o Ogólnopolskim Festiwalu Ognia Fireproof, który rozpali Kutno 7 i 8 lipca mnóstwem atrakcji! W imprezie, jak zwykle, nie zabraknie też gostynińskiego akcentu.

Drugi lipcowy weekend zapowiada się gorąco i ogniście ? a to wcale nie za sprawą pogody, ale dzięki jednej z najważniejszych cyklicznych imprez, która już od 8 lat rozgrzewa publiczność zapraszając do wspólnej zabawy z ogniem. Mowa oczywiście o Ogólnopolskim Festiwalu Ognia Fireproof, który rozpali Kutno 7 i 8 lipca mnóstwem atrakcji! W imprezie, jak zwykle, nie zabraknie też gostynińskiego akcentu.

Najważniejszym i nieodłącznym elementem festiwalu są konkursowe pokazy fireshow , które odbędą się zarówno w piątkowy jak i w sobotni wieczór.

Festiwal rozpoczniemy paradą kuglarzy, która przemaszeruje ulicą Królewską na Plac Piłsudskiego.
Podczas dwóch dni festiwalowych zobaczymy aż cztery spektakle teatralne. In blue” Teatru Akt to porywający w krainę wyobraźni pełnej nimf, syren i koników wodnych  spektakl,  będący połączeniem teatru pantomimy, tańca, teatru ulicznego i happeningu.  

Z kolei o łobuzerskim dzieciństwie znanego poety…Julka Tuwima dowiemy się ze spektaklu dla dzieci, przygotowanego przez Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi  pt. „Tuwim Julek – Para buch , frazy w ruch”. Trzecie przedstawienie  „Satyriada” Teatru na Walizkach, to spektakl uliczny nawiązujący do tradycji rosyjskiej i ukraińskiej sztuki komediowej, przeplatany pokazami sztuki cyrkowej.
 

Bardzo ciekawie zapowiada się tez widowisko „UV show” teatru Los Fuegos, które na długo pozostawia w pamięci barwne wspomnienia – będzie taniec, żonglerka, akrobatyka, niecodzienne rekwizyty, misternie malowane na ciele wzory i niepowtarzalny klimat muzyczny.

A skoro o muzyce mowa, to na pewno warto wybrać się  też na koncerty  zespołów Banjaming’s Clan i Radio Slam, podczas których czeka nas prawdziwie energetyczna rockowa eksplozja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE