Reklama

Fotografia to jej pasja. Paulina z "Elektryka" nagrodzona

Opublikowano:
Autor:

Fotografia to jej pasja. Paulina z "Elektryka" nagrodzona  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obiektyw nie ma tajemnic przed uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie. Paulina Dymon okazała się najlepsza w VIII Edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyroda gostynińska w obiektywie” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Obiektyw nie ma tajemnic przed uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie. Paulina Dymon okazała się najlepsza w VIII Edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego ?Przyroda gostynińska w obiektywie? w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

W ubiegły wtorek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie nastąpiło podsumowanie i uroczyste wręczenie dyplomów, wyróżnień i atrakcyjnych nagród rzeczowych. Paulina Dymon, uczennica 3. klasy AG Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie otrzymała z rąk starosty, Tomasza Matuszewskiego, wicestarosty, Jana Krzewickiego oraz Katarzyny Brzozowskiej - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa wieżę firmy Pioneer z funkcją bluetooth oraz urządzenie do zapisywania i przenoszenia pamięci typu pendrive. Tegoroczne zwycięstwo nie jest pierwsze w karierze fotograficznej Pauliny. Nagrody, dyplomy i wyróżnienia otrzymuje już od szkoły podstawowej. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w pielęgnowaniu pasji, ciekawych plenerów zdjęciowych, oraz dalszych sukcesów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE