Reklama

Gimnazjalista z Gostynina mistrzem biznesu!

Opublikowano:
Autor:

 Gimnazjalista z Gostynina mistrzem biznesu!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Gostyninie odnieśli ogromny sukces w mistrzostwach SAGE Poland Cup 2016. Krystian Gontarek, będąc także liderem swej grupy, zdobył z ekipą pierwsze miejsce. Druga pozycja przypadła drużynie, w której występował drugi z uczniów gostynińskiego gimnazjum, Grzegorz Kryska.

Uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Gostyninie odnieśli ogromny sukces w mistrzostwach SAGE Poland Cup 2016. Krystian Gontarek, będąc także liderem swej grupy, zdobył z ekipą pierwsze miejsce. Druga pozycja przypadła drużynie, w której występował drugi z uczniów gostynińskiego gimnazjum, Grzegorz Kryska.

Młodzież z warsztatów "Szlachta startupuje" brała udział w Forum Startupów MINIBOSS oraz SAGE Poland Cup 2016. SAGE Poland Cup to krajowe mistrzostwa projektów biznesowych nastolatków w wieku 13-18 lat organizowane przez SAGE POLAND i MINIBOSS Business School w Warszawie. Natomiast MINIBOSS Startup Forum to forum biznesowe dla dzieci i nastolatków w wieku od 6 do 18 lat, które służy przedstawieniu startupów dzieci mentorom, partnerom, inwestorom, aniołom biznesu i ekspertom.

Dzięki zwycięstwu Krystian Gontarek weźmie udział w międzynarodowym konkursie na Filipinach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE